Інтернет-магазин мобільного обладнання SORTIMOМультифункціональна стелажна система Sortimo Globelyst - для професійного вигляду фургону!


Globelyst приносить замовлення на ваш автомобіль. З великою кількістю додаткових аксесуарів і нових функцій в автомобілі обладнання дозволяє скоротити час, що витрачається на пошук і сприяє ефективній роботі - в кожній галузі.  Sortimoзабезпечує найвищу якість з Globelyst завдяки спеціальній комбінації матеріалів високої міцності сталі, легкого алюмінію та міцного пластику.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ

 • ПЕРЕВІРЕНА ЯКІСТЬ SORTIMO

  Автомобільна стелажна система має особливе поєднання матеріалів: сталі високої міцності, легкого алюмінію та міцного пластику, які забезпечують високу якість. Всі корпуси ящиків і лотків, виготовлені з високоміцної сталі з порошковим покриттям, щоб забезпечити постійний захист від корозії. ЗРОБЛЕНО У НІМЕЧЧИНІ! 

 • КРАШ-ТЕСТ

  Ми проводимо регулярні краш-тести та перевірку якості з стелажною системою Globelyst. Ми скеровуємо наш фургон із стелажною системою на стіну -  це заради для вашої безпеки!

 • НЕСКІНЧЕННІ АКСЕСУАРИ

  Бажання клієнтів завжди залишаються задоволеними з урахуванням великого асортименту аксесуарів Sortimo. Адаптація системи стелажів фургону для потреб вашої компанії.

 • ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

  Система стелажів Globelyst для фургонів підкуповує своєї індивідуальністю та гнучкістю. Система стелажів для фургонів може бути адаптована для всіх потреб клієнтів з урахуванням індивідуальних побажань. Всі компоненти Globelyst обладнання в транспортному засобі можна вільно комбінувати.

Sortimo Globelyst

 ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАВДАНЬ

          Автомобільна стелажна система Sortimo Globelyst