Інтернет-магазин мобільного обладнання SORTIMO8 причин придбати автомобільні стелажі SORTIMO

Ми маємо відповідь та маємо вісім переконливих аргументів для вас.


 

 Економія часу


Довго шукаєте потрібний інструмент, витрачаєте багато часу на його пошуки, забуваєте зібрати інструмент? Все це вчорашній день, коли у Вас є автомобільна стелажна система від Sortimo. З її допомогою Ви можете зберегти Ваші речі в повному порядку. Так само Ви кожен день зберігаєте годину часу не шукаючи дрібні деталі і запчастини. Це дає Вам можливість обслужити більше клієнтів.

   

 Безпека


Стелажна система Sortimo для фургону захищає Ваш вантаж у випадках аварії або під час екстреного гальмування. Додаткові точки безпеки вантажу - це стандарт Sortimo, щоб зробити правильне кріплення максимально простим для Вашого використання. Як результат Sortimo економить не тільки Ваш час, але також збільшує безпеку Ваших товарів, і головне, Вас самих.


   

 Якість


Перевірена, стійка, доведена, стабільна якість - це автомобільна стелажна система в фургон від Sortimo. Якість це регулярні краш-тести і тести  якості. Якість підтверджується сертифікованими, незалежними експертами.   

 Легка вага автостелажів фургону


Комбінація матеріалів використовуваних в Sortimo, гарантує найвищий стандарт стійкості, а також довговічність, і зменшений вага нетто. У Вас з'явиться можливість завантажити більше в Ваш транспортний засіб. Цим, Ви економите непотрібні поїздки і паливо, тому виграєте час. В кінці дня це хороший бонус для бюджету Вашої компанії.

 

 Економія витрат


Обладнання фургонів від Sortimo економить Ваші витрати у довгостроковому періоді. По-перше, через час - оскільки буде порядок та організація роботи завдяки укомплектованим інструментам, і як наслідок - ваша робота буде більш ефективна. По-друге, у Вас буде більше можливостей для використання транспортного засобу.

 

 Гнучкість


Всі стелажні системи в сервісний фургон можуть регулюватися так, щоб задовольнити Ваші вимоги. Вам не потрібно погоджуватися на будь-які стандартні рішення. Сім'я Sortimo L-BOXX дозволяє зберігати свої інструменти і матеріали в ідеальному порядку, і завантажувати / розвантажувати інструменти за необхідністю.

 Інновації


Sortimo розробляє сучасний тренд в даній сфері. Разом з Sortimo у Вас є завжди останні новинки на ринку в допомогу Вам і Вашій транспортному засобу. 

 Професіоналізм


Разом з стелажною системою фургона Sortimo Ви і Ваші інструменти добре організовані і швидко зможете розібратися у вирішенні поточної проблеми. Це показує Вашим клієнтам, що Ви досвідчені, конкурентоспроможні та справляєте бездоганне враження на Вашого клієнта.