Інтернет-магазин мобільного обладнання SORTIMOАвтомобіль сервісної служби

Компанія МЕЙСОН - авторизований партнер SORTIMO International  пропонує вашій увазі ряд статей про додаткове обладнання, трансформацію для вантажних комерційних автомобілів.

автомобіль сервисної служби


Для чого потрібен мобільний сервіс компанії?

Для чого потрібен сервісний автомобіль компанії?


Для чого взагалі потрібен якісний сервіс компанії?


Якісний сервіс - це ряд швидких рішень, економія часу і витрат, одночасна функціональність та мобільність у всьому. Кожна поважаюча себе компанія, що продає техніку, промислове обладнання, яка вимагає певного технічного обслуговування, перш за все піклується про рівень сервісного обслуговування. Такі напрямки компанії реалізують відряджені мобільні бригади служб обслуговування, які оснащені сервісним автомобілем.


Найбільш популярний напрямок у сервісі, післяпродажного обслуговування, виїзна мобільна сервісна служба, основним елементом якої є сервісний фургон або так звана автомобільная техніка, оснащена всім необхідним обладнанням для швидкого рішення сервісною службою поставленних задач.

Використовуючи мобільний сервісний фургон у таких цілях, є можливість надавати послугу швидко, якісно, ​​виявившись «у потрібному часі, у потрібному місці», і головне, з необхідним набором інструментів. Но не все так просто, як здається на перший погляд. Тільки уявіть, швидкий і функціональний фургон, в якому інструменти нещадно розкладаються по ящиках, ковзять під час поїздки, або ще гірше - просто розібрані. Це страшний сон як для того, хто буде використовувати цей фургон, так і для того, хто буде користуватися його послугами. Куди зручніше, якщо кожен інструмент буде мати своє місце в функціональному та компактному стелажу. Але, на жаль, обладнати свій автомобіль не під силу самостійно.


сервісний автомобіль, автомобіль для сервісу   обладнання для пересувної авторемонтної майстерні сто   алюмінієвий стелаж для сервісного автомобіля


Наша компанія пропонує відмінне рішення для таких випадків. Для того, щоб ваш абсолютно пустий фургон перетворився в професійно-організований сервісний автомобіль найвищої якості, ми пропонуємо сучасне обладнання німецького виробника SORTIMO - автомобільні модульні стелажі, які вже адаптовані для установки у ваш фургон. Великий асортимент необхідного функціонального обладнання, ящиків і команд L-BOXX, різноманітних аксесуарів SORTIMO дозволить раціонально використовувати автомобільний простір, підбираючи елементи конструкції з урахуванням індивідуальних потреб.

Сервісний автомобіль - це не просто швидка допомога у форс-мажорній ситуації, це ще й зручне функціональне доповнення для справжнього спеціаліста. Раціональне використання простору і можливість завжди мати повний комплект необхідних інструментів, які знаходяться на своїх місцях, завжди показує рівень професіоналів.

Автомобільні стелажі в сервісний фургон виконані з високоякісних сучасних матеріалів і в різних для зручності сервісної інженерії конфігурацій. Вони прослужать довгий час, складуть про вас враження серьйозної та надійної компанії. Різноманітність різних відсіків дозволить розмістити в такому стелажі найрізноманітніші інструменти, починаючи від великого ручного електроінструменту і закінчуючи маленькими, кріпильними деталями.

Маючи у своєму арсеналі такий сервісний фургон із автомобільними стелажами SORTIMO - Ви завжди будете впевнені в якості та швидкості наданих послуг вашої компанії, в збереженні вашого обладнання та позитивних відгуків постійних клієнтів.


алюмінієвий стелаж для сервісного автомобіля СТО   автостелажі для мобільного сервісу стелажі для мобільного сервісу, автомобільні модулі для пересувних СТО   автомобіль сервісної служби

фургон технічка мобільної служби сервісу   автомобіль сервісної служби   пересувна майстерня сервісної служби

автомобільна алюмінієва стелажна система   алюмінієвий стелаж для сервісного автомобіля автомобільний алюмінієвий стелаж   автомобіль для сервісної служби, автомобіль технічка

сервісний автомобіль, автомобіль пересувної бригади виїзного сервісу   стелаж фургона автомобіля сервісної служби   автостелаж для автомобіля пересувного сервісу

автомобільні меблі для пересувних бригад, автомобільні слелажі для пересувних служб сервісу