Мобільне обладнання для сервісних бригадЩо таке L-BOXX від SORTIMO?

Сервіс - невід'ємна частина життя практично кожного підприємства і просто окремих людей. Але тільки сервіс високого рівня зможе гарантувати спокій і комфорт після його надання. У гарного сервісу є два фундаментальних критерії:

  • кваліфікований фахівець;
  • великий асортимент інструментів для усунення неполадок.

Але, на жаль, часто трапляється, що навіть найкращий майстер не може розібратися в  безлічі своїх інструментів, пристосувань, оскільки у нього немає можливості розподілити їх раціонально в свої звичні коробки. У такій ситуації замовник втрачає час, майстер - професіоналізм.

На щастя цю проблему легко вирішити за допомогою інноваційного винаходу - L-BOXX. Це не просто коробки для інструментів, це ціла майстерня, але настільки компактна і зручна, що майстер з легкістю зможе брати її з собою на будь-яке місце роботи. У чому плюс такої системи?


По-перше, це ідеально розсортований інструмент, де у кожного приладдя є своє конкретне місце.


По-друге, система для інструментів розроблена таким чином, щоб з легкістю можна було розмістити будь-який інструмент або витратні матеріали.


По-третє, система фіксації і роз'єднання різних L-BOXX розроблена таким чином, що транспортування всіх її складових буде легкою і безпроблемною, вони з легкістю відокремлення незалежно від кількості та розміру окремих коробок, що робить систему універсальною.


Одним з важливих моментів є те, що система ідеально підходить і встановлюється в автомобільні меблі для мобільних майстерень від компанії SORTIMO. Матеріали, з яких виконані компоненти L-BOXX легкі, але в той же час досить міцні, щоб майстер міг використовувати одну зі складових навіть в якості табурета.


Ця система йде в ногу не тільки з часом, але і з прогресивними брендами технічного інструменту. Наприклад, такі як: BOSCHREMSHORMAN, FISCHER, SPAX, KNIPEX, VIESMANN, STIHL, GEDORE.


Якщо Ви хочете, щоб сервіс був комфортним, швидким і якісним - придбання систем L-BOXX гарантує порядок і раціональність надання сервісних послуг високого рівня.